Лікування зубів у дитини в дитячій стоматології — 6 причин вибрати «Стоматологію Тетяни Конової»

Багато батьків знають, як важливо знайти грамотного фахівця, якщо йдеться про лікування зубів у дитини. Дитячий стоматолог повинен мати ряд важливих характеристик, щоб дитина не отримала травму (психологічну або фізичну) від відвідування лікаря.

Стоматологу дуже важливо знайти підхід до дитини будь-якого віку та статі. Це не завжди просто, особливо якщо ми говоримо про дітей, які отримали травматичний досвід знайомства з лікарями.

Тим не менш, завжди можна налагодити контакт з малюком, використовуючи для цього певні вміння, знання, навички, тощо. Звичайно ж, дитячий стоматолог повинен мати суттєвий досвід роботи. Від цього, багато в чому, залежить успіх прийому (консультації) та лікування.

У цій статті ми поговоримо про те, як правильно вибрати стоматолога для своєї дитини. Звертаємо увагу читача на той факт, що сучасні дитячі стоматологи активно використовують маневри, що відволікають.

Дитяча стоматологія від stomatologiya-konova.com

Йдеться про перегляд мультфільму під час огляду в кабінеті лікаря. Також, лікар може про щось розповідати дитині, захоплюючи її розмови настільки, що малюк забуває про сам процес, не звертаючи уваги на те, що відбувається.

Важливо розслабити дитину перед прийомом у стоматолога. У цьому вам допоможуть ігрові кімнати, де безпечно та комфортно. Використання різних іграшок, перегляд мультфільмів перед відвідуванням лікаря, читання книжок — чудова ідея.

Дитяча стоматологія — куди звернутися, щоб батьки та їх діти були задоволені

Ми радимо вам вибрати «Стоматологія Тетяни Конової». Тут вам гарантується спеціалізований підхід до дітей будь-якого віку та статі. Ми працюємо з малюками багато років, гарантуючи якісне та безболісне лікування.

Записатися на прийом до нашого фахівця ви можете вже зараз — набравши номер телефону, вказаний на сайті, або здійснити онлайн-запис. Ми будемо раді прийняти вас у зручний час.

Первинна консультація у дитячого стоматолога відбувається швидко, без будь-яких проблем. Наші лікарі мають величезний досвід роботи з дітьми. Це означає, що вони зможуть знайти підхід до кожної дитини. У вашого малюка раніше були проблеми з відвідуванням доктора?

Він часто плакав і чинив опір? Із «Стоматологією Тетяни Конової» ви забудете про це раз і назавжди! Ось кілька причин, чому вам потрібна наша дитяча стоматологія:

  • індивідуальний підхід

  • високий рівень професіоналізму

  • наявність сучасної ігрової кімнати

  • перегляд мультфільмів під час огляду та лікування

  • використання сертифікованих та високоякісних медикаментів

  • використання матеріалів Європейської якості

Задать вопрос: